Žuvies filetuotojai

  • 900 - 1.100 EUR prieš mokesčius Galimybė užsidirbti papildomai
  • Klaipėdos LEZ įsikūrusi viena moderniausių Danijos kapitalo žuvies perdirbimo įmonių, kviečia prisijungti prie gamybos darbuotojų komandos! Darbas prie gamybinės linijos, pilnai apdorojant žuvies filė. Žuvies filetavimas (darbas prie filetavimo mašinų), rankinis žuvies filė išpjaustymas, produkcijos pakavimas ir šaldymas, kokybės užtikrinimas ir kiti pagalbiniai darbai. Darbo vietoje +17 laipsnių šilumos. Darbo vieta: Klaipėdos LEZ, bet veža nemokamas transportas į ir iš darbo vietos Gargždų, Kretingos ir Klaipėdos miestų.
  • Apmokymus darbo vietoje; Nemokamą transportą į ir iš darbo vietos Klaipėdos, Gargždų ir Kretingos miestų. Visas darbui reikalingas priemones; Nuolaidas įmonės gaminamiems produktams;
  • Vieną savaitę dirbama iš ryto 06:15-14:45val., kitą savaitę nuo 14:45-23:15 val.; - Pilnas etatas
  • Kretinga

REIKALAVIMAI

Mes tikimės, kad Jūs esate: Punktualus, kruopštus ir atsakingas darbuotojas; Mėgstate dirbti komandoje; Turite greitą orientaciją; Fiziškai ištvermingas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Advantus“ ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

 Žuvies filetuotojai, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067752200
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI