Buhalterė (-is)

  • 2.300 - 2.650 EUR prieš mokesčius
  • Mūsų klientė - inovatyvi mokslinė-gamybinė įmonė, užsiimanti oro eismo valdymo sistemų ir radiolokatorių gamyba bei modernizavimu, prie draugiškos ir veržlios komandos kviečia prisijungti vyr. buhalterį (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už vienos iš grupės įmonių buhalterinę apskaitą. Pagrindinės atsakomybės: Pilnas apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo vienoje iš grupės įmonių; Mokėjimų vykdymas ir kontrolė; Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms ir įmonės vadovybei; Darbo užmokesčio skaičiavimas; Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita.
  • Įdomų darbą modernioje įmonėje, vykdančioje savo veiklą tarptautinėje rinkoje; Visas darbui reikalingas priemones ir puikias darbo sąlygas; Konkurencingą ir kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; Nemokamą transportą į darbą ir iš darbo arba degalų kompensaciją; Įvairias papildomas naudas (pusryčiai, pietūs, skiepai ir kt.).
  • Pilna darbo diena: I-V, 8-17 val. -
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Išsilavinimas ekonomikos, finansų ar buh. apskaitos srityje; 5 metų darbo patirtis panašioje pozicijoje; Visų įmonės buhalterijos sričių išmanymas; Labai geras apskaitą ir finansinės atskaitomybės sudarymą reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas; Puiki šnekamoji bei rašomoji lietuvių k., geros rusų (B2 lygis) ir anglų (B1 lygis) kalbų žinios; Savarankiškumas ir domėjimasis apskaitos ir mokesčių naujovėmis. Naudingi įgūdžiai: Mokėjimas dirbti buhalterinės apskaitos programa Rivilė; Darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams. Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. Informuojame, kad Jums kandidatuojant į šią poziciją ir atsiuntus mums savo gyvenimo aprašymą, Jūsų asmens duomenys bus naudojami tik šios atrankos tikslais. Kviečiame susipažinti su Advantus privatumo politika: www.advantus.lt/privatumo-politika

Buhalterė (-is), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37069814466
SKELBIMAS NEAKTYVUS