Trinkelių klojėjas - kelio darbininkas

  • 900 - 900 EUR į rankas
  • UAB "Advantus" klientė - statybos ir kelių tiesimo įmonė - ieško trinkelių klojėjų - kelio darbininkų infrastruktūros projektui Vilniuje. Pagrindinės atsakomybės: kelio darbai, pėsčiųjų takų įrengimas, trinkelių klojimas, bortelių statymas.
  • Pastovi darbo vieta - projekto trukmė: 2020.04.01-2020.12.01; Užmokestis: 8,50 Eur/val. neatskaičius mokesčių; Laisvi savaitgaliai.
  • I-V, 8:00-17:00 - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jums būdinga: Bent vieno sezono trinkelių klojėjo ar panašaus darbo patirtis; Atsakingas požiūris į darbą; Kruopštumas, punktualumas ir dėmesys detalėms.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Advantus“ ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Trinkelių klojėjas - kelio darbininkas, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS