Siuntų skirstytojas - krovėjas (1 mėn.)

  • 650 - 790 EUR į rankas Darbo užmokestis: 32-39 Eur/dieną į rankas.
  • Mūsų klientė - siuntų ir korespondencijos siuntimu užsiimanti Lietuvos bendrovė, prie savo komandos kviečia prisijungti naujus narius, kurių pagrindinės atsakomybės būtų: - Laiškų bei siuntų konteinerių pakrovimas ir iškrovimas (keliami svoriai iki 30 kg); - Spaudos, pašto ir kitų siuntų priėmimas bei sutikrinimas; - Duomenų registravimas el. sistemoje; - Sutikrintų siuntų antspaudavimas ir skirstymas pagal kryptis.
  • Terminuotas darbo pasiūlymas nuo 2 sav. iki 1 mėn. (su galimybe pratęsti sutartį) Darbui reikalinga apranga Patogus darbo grafikas
  • I-V, 15:00 - 24:00 (savaitgaliai laisvi); taip pat galimas darbas pamainomis 2d.d., 2 laisvos d.: 7:00-19:00 ir 19:00-7:00 (savaitgaliai laisvi) - Pilnas etatas
  • Vilnius, Liepkalnis arba Metalo g.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti fizinį darbą; - Galimybė į darbą vykti savo automobiliu; - Atidumas, punktualumas; - Kompiuterinis raštingumas; - Greita orientacija; - Atsakingas požiūris į darbą.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams. Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Siuntų skirstytojas - krovėjas (1 mėn.), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS