Sandėlio darbuotojas, I-V, 8-17 val.

  • Mūsų klientė – viena didžiausių Lietuvoje sodininkystės ir daržininkystės įmonių, prekiaujanti trąšomis, sėklomis ir augalų apsaugos produktais. Įmonė pavasario-vasaros sezonui ieško sandėlio darbuotojų, kurių pagrindinės atsakomybės bus: Krovos, pakavimo, užsakymų surinkimo ir kiti sandėlio darbai. Darbo vieta: Žarijų g., Vilnius (Aukštieji Paneriai); Darbo užmokestis: 6,00 Eur/val., neatskaičius mokesčių (apie 630-660 Eur/mėn. į rankas, priklausomai nuo išdirbtų darbo valandų).
  • Nebūtina darbo patirtis sandėlyje - apmokome; Sezoninis 3-4 mėn. trukmės darbas su galimybe pasilikti dirbti nuolatinį darbą.
  • Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00; - Pilnas etatas
  • Vilnius, Žarijų g.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Galimybė dirbti fizinį darbą, kelti krovinius rankomis - dirbama naudojant rankinį hidraulinį vežimėlį, tačiau maišas su trąšomis ar sėklomis gali sverti iki 30 kg; Atsakingumas, punktualumas; Galimybė dirbti nuo vasario/kovo mėn. iki birželio mėn.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Sandėlio darbuotojas, I-V, 8-17 val., UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS