Praktikantas (-ė) personalo paslaugų įmonėje

  • Nuo 550 EUR į rankas
  • Nori pradėti karjerą personalo srityje? – esame pasiruošę padėti Tau visapusiškai užaugti ir tapti geidžiamu darbuotoju! Įgyta patirtis – personalo sritis jau nebėra vien tik „sausas“ Darbo kodekso išmanymas ir dokumentų administravimas– įgysi patirties ir pardavimų, ir marketingo, ir komunikavimo, ir socialinių tinklų valdymo srityse. Dvi svarbiausios Tavo atsakomybės: personalo paieška nuolat kintančiais ir naujais būdais bei biuro administraciniai darbai.
  • Savarankiškumas – turėsi veiksmų laisvę ir atsakomybę pats priimti su darbu susijusius sprendimus. Tobulėjimas – dalyvausi mokymuose ir seminaruose. Dabo vieta Vilniaus miesto centre. Erdvė ir resursai naujų idėjų generavimui – nei viena diena nebus tokia pat kaip vakar!
  • I-V 9-18 val. (darbo grafiką galima derinti) - Pilnas etatas, 0.75 etato
  • Vilnius, Jogailos g.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

-Nesitikime iš Tavęs ilgametės patirties, mums svarbiausia – Tavo noras ir pasiryžimas dirbti dinamiškoje personalo srityje, nenuleisti rankų, nebijoti klysti, bandyti iš naujo, siūlyti ir įgyvendinti kartais beprotiškas idėjas, niekada nestovėti vietoje ir nuolat tobulėti! -Privalumas – mėgsti „multitaskinti“ ir moki planuoti savo laiką. -Pozicija tinkama žmogiškųjų išteklių arba psichologijos studentams, kurie ieško praktikos (galima derinti su studijomis renkantis 0,75 etatą, o veliau pereitį dirbti pilnu etatu).

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Praktikantas (-ė) personalo paslaugų įmonėje, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067045555
SKELBIMAS NEAKTYVUS