Papildomas darbas saldainių fabrike Kaune!

  • 3 - 5 EUR į rankas Valandinis atlyginimas
  • Darbų pradžia iš karto! Pagrindinės funkcijos: - Įvairūs darbai saldainių gamyboje prie linijos (konvejerio); - Produkcijos fasavimas, pakavimas, broko tikrinimas; - Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai; - Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. Darbas pamaininis. Darbo vieta: Taikos pr., Kaunas (prie URMO bazės). Darbo grafikas (pamainos, darbo dienų skaičius) kinta kas savaitę, tačiau grafikas pilnai derinamas.
  • - Siūlome darbą, kurį galima suderinti su studijomis ar kita veikla ir visada individualiai susiplanuoti savo grafiką. - Įmonės teikiamas papildomas naudas ir renginius. - Nemokamas maitinimas, šilti gėrimai. - Priedai už darbo rezultatus.
  • Darbo grafikas derinamas kiekvieną savaitę. Pamainos: Rytinė pamaina 06:00-14:00; popietinė pamaina 14:00-22:00; naktinė pamaina 22:00-06:00.
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Fizinė ištvermė; - Atsakingumas; - Darbštumas; - Galimybė dirbti 3-4 kartus į savaitę; - Galimybė dirbti kai kuriuos savaitgalius; - Galimybė dirbti bent 2 pamainomis iš esamų trijų.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Papildomas darbas saldainių fabrike Kaune!, UAB "Advantus"

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068857222
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ
KANDIDATUOTI