Papildomas darbas saldainių fabrike Kaune!

  • 3,3 - 5 EUR į rankas Valandinis atlyginimas
  • Darbų pradžia iš karto! Pagrindinės funkcijos: - Įvairūs darbai saldainių gamyboje prie linijos (konvejerio); - Produkcijos fasavimas, pakavimas, broko tikrinimas; - Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai; - Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. Darbas pamaininis. Darbo vieta: Taikos pr., Kaunas (prie URMO bazės). Darbo grafikas (pamainos, darbo dienų skaičius) kinta kas savaitę, tačiau grafikas pilnai derinamas.
  • - Siūlome darbą, kurį galima suderinti su studijomis ar kita veikla ir visada individualiai susiplanuoti savo grafiką. - Įmonės teikiamas papildomas naudas ir renginius. - Nemokamas maitinimas, šilti gėrimai. - Priedai už darbo rezultatus.
  • Darbo grafikas derinamas kiekvieną savaitę. Pamainos: Rytinė pamaina 06:00-14:00; popietinė pamaina 14:00-22:00; naktinė pamaina 22:00-06:00. - 0.75 etato
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Fizinė ištvermė; - Atsakingumas; - Darbštumas; - Galimybė dirbti 3-4 kartus į savaitę; - Galimybė dirbti kai kuriuos savaitgalius; - Galimybė dirbti bent 2 pamainomis iš esamų trijų.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Papildomas darbas saldainių fabrike Kaune!, UAB "Advantus"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068857222
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų