Pagalbinis (-ė) darbininkas (-ė) - technikas (-ė)

  • 1.000 - 1.200 EUR į rankas
  • Mūsų klientė - užsiimanti didmenine vaisių ir daržovių prekyba, šiuo metu ieško naujo kolegos (-ės) ilgalaikiam darbui į techniko (-ės) - operatoriaus (-ės) poziciją! Tikimės, kad turite patirties pramonės, gamybos įmonėje. Bei turite patirties prižiūrint, remontuojant gamybinius įrenginius, vamzdynus, suspausto oro sistemas ir kt. Darbas pamainomis: 06:14:30 val. 14:30-22:00 val. Darbo vieta: Ateities pl., Kaunas. Daugiau informacijos Tel.nr.: +370 607 93 666.
  • Įdomų, dinamišką darbą; Draugišką kolektyvą; Visas darbui reikalingas priemones; Visas socialines garantijas.
  • 06:00-1430 ir 14:30-22:00 - Pilnas etatas
  • Kaunas Ateities pl., Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Patirtis remontuojant, prižiūrint įvairius gamybos įrenginius; Kruopštumas, darbštumas, pozityvumas; Gali dirbti pamainomis; Esi imlus (-i), nori mokytis ir tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Pagalbinis (-ė) darbininkas (-ė) - technikas (-ė), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS