Krovėjas (-a) - sandėlio darbuotojas (-a)

  • 400 - 450 EUR į rankas nuo 6,50-7,20 Eur./val.
  • SKUBIAI ieškomi logistikos sandėlyje darbuotojai, dirbti su elektrokrautuvu arba su autokrautuvu. Darbas laikinas (apie dvi savaitės)! Pagrindinės darbo funkcijos: Užsakymų surinkimas su skeneriu; Krovos darbai rankomis ir elektrokrautuvu arba autokrautuvu; Papildomos užduotys sandėlyje. Darbo laikas: dvi pamainos (nuo 06-14 val. ir nuo 14-22 val.) Darbo vieta: Žemaitkiemio k., Kauno r. (netoli pc Mega) į darbą ir iš darbo veš įmonės transportas. Daugiau informacijos tell. Nr. +370 607 93666, +370 602 01101, +370 645 19000.
  • - Geros darbo sąlygas, draugišką kolektyvas - Darbas tarptautinėje įmonėje; - Visos socialinės garantijos;
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Patirtis vairuojant elektrokrautuvą arba autokrautuvą; - Galiojantis elektrokrautuvo arba autokrautuvo pažymėjimas - didelis privalumas; - Mokėjimas dirbti su prekių skeneriu; - Iniciatyvumas, atsakingas požiūris į darbą; - Darbštumas, greita orientacija; - Fizinė ištvermė.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams.

Krovėjas (-a) - sandėlio darbuotojas (-a), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS