Krovėjas (-a) - gamybos darbuotojas (-a) saldainių fabrike (pilnu etatu)

  • 1.000 - 1.200 EUR prieš mokesčius + priedai už rezultatus kiekvieną mėnesį
  • Ieškome komandos pastiprinimo gamybinėje įmonėje pastoviam darbui pilnu etatu! -Įvairūs krovos darbai saldainių gamyboje prie linijos (konvejerio); -Pagamintos produkcijos nuėmimas nuo linijos; -Produkcijos krovimas ant palečių; -Produkcijos nuvežimas į sandėlį su rankiniais ar el.krautuvais; -Kiti pagalbiniai darbai gamyboje ir sandėlyje. Darbas pamaininis: -rytinė pamaina 06:00-14:00; -popietinė pamaina 14:00-22:00; -naktinė pamaina 22:00-06:00. Darbo grafikas (pamainos) kinta kas savaitę. Darbo vieta: Taikos pr., Kaunas (prie URMO bazės). Teirautis: 8 688 57222.
  • - El. krautuvo apmokymai, darbo patirtis neprivaloma. - Įmonės teikiamos papildomos naudos ir renginiai. - Draugiškas organizuotas kolektyvas. - Visos darbui reikalingos priemonės ir apmokymas. - Priedai už darbo rezultatus.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas, Taikos pr.

REIKALAVIMAI

- Fizinė ištvermė; - Atsakingumas; - Greita orientacija; - Galimybė dirbti pastoviu slenkančiu grafiku pilnu etatu.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Krovėjas (-a) - gamybos darbuotojas (-a) saldainių fabrike (pilnu etatu), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI