Krovėjas (-a) - gamybos darbuotojas (-a) NEPILNU ETATU

  • Nuo 5,47 EUR prieš mokesčius valandinis atlyginimas + premijos kiekvieną mėnesį
  • Pagrindinės funkcijos: - Įvairūs krovos darbai konditerijos gamyboje; - Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai; - Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. Darbas pamaininis. Darbo vieta: Taikos pr., Kaunas (prie URMO bazės). Darbo grafikas (pamainos, darbo dienų skaičius) kinta kas savaitę, tačiau grafikas pilnai derinamas prie Jūsų kitų veiklų (studijų, kito darbo ir pan.)
  • Siūlome darbą, kurį galima lanksčiai suderinti su studijomis ar kita veikla. Įmonės teikiamas papildomas naudas ir renginius. Draugiškas organizuotas kolektyvas. Visos darbui reikalingos priemonės ir apmokymai.
  • Darbo grafikas derinamas kiekvieną savaitę. Pamainos: Rytinė pamaina 06:00-14:00; popietinė pamaina 14:00-22:00; naktinė pamaina 22:00-06:00. - 0.90 / 0.80 / 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas, Taikos pr.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Fizinė ištvermė; - Atsakingumas; - Darbštumas; - Galimybė dirbti 3-4 kartus į savaitę; - Galimybė dirbti kai kuriuos savaitgalius; - Galimybė dirbti bent 2 pamainomis iš esamų trijų.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Krovėjas (-a) - gamybos darbuotojas (-a) NEPILNU ETATU, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS