Gamybos darbuotojas (pamaina 19:00-01:00 val.)

  • Nuo 500 EUR į rankas Nuo 5,45 €/val. neatskaičius mokesčių, naktį tarifas pusantro karto didesnis + priedai už įvykdytas normas.
  • Vienoje didžiausių ir stipriausių Europoje žuvies perdirbimo įmonių renkame naujas komandas darbui gamyboje! Darbas prie gamybinės linijos. Darbo grafikas: vakarinė pamaina 19:00-01:00 val. Apmokymai vyks apie savaitę laiko, dieninėje pamainoje slenkančiu grafiku: 07:00-19:00 val. Darbo vietoje +10 ... +12 laipsnių šilumos. Darbo vieta: Kauno LEZe.
  • Pastovų, stabilų darbą modernioje įmonėje; Patogų darbo grafiką; Karjeros galimybes; Visas darbo priemones, aprangą ir kt. Užkandžiai pietų pertraukos metu; Įmonės renginiai, šventės ir kitos suteikiamos naudos.
  • vakarinė pamaina 19:00-01:00 val. - 0.75 etato
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Galimybė dirbti nurodytose pamainose; Galimybė savarankiškai vykti į/iš darbo; Kruopštumas, spartumas; Atsakingas požiūris į darbą ir darbo kokybę; Noras dirbti ir užsidirbti; Greita orientacija darbinėse situacijose.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams. Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Gamybos darbuotojas (pamaina 19:00-01:00 val.), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37064519000
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų