TŪTŲ OPERATORIUS (-Ė) KAUNE! REKOMENDUOK DRAUGĄ IR GAUK PREMIJĄ!

  • 1.100 EUR į rankas
  • Kviečiame prisijungti naujus komandos narius į atsinaujinusią ir sparčiai tobulėjančią popieriaus ir kartono pakuočių gamybos įmonę. Šiuo metu siūlome ilgalaikį darbą linijos operatoriams! Darbas su įrengimais ir jų priežiūra (kasdieninė įrangos priežiūra bei smulkių gedimų šalinimas); Produkcijos kokybės tikrinimas; Pagalba kitiems komandos nariams; Žaliavų užsakymas ir jų paruošimas linijos darbams, linijos priežiūra; Švaros ir tvarkos palaikymas gamybos metu ir baigus pamainą; Kitos vadovo paskirtos užduotys. Palemono g., Kaunas.
  • Apmokymus darbo vietoje; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes; Motyvuojančius priedus prie atlyginimo. Vienkartinę 500 eurų premiją už sėkmingai įdarbintą asmenį pagal jūsų rekomendaciją; Dalinai dengiamos kelionės išlaidos, jei į darbą vykstama daugiau nei 30 km;
  • Pamaininis grafikas (3 d.d., po 8 val.), savaitgaliai laisvi: rytinė (06:00-14:00 val.), popietinė (14:00-22:00 val.), naktinė (22:00-06:00 val.). - Pilnas etatas
  • Kaunas Statybininkų g. 7
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Operatoriaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje (būtų didelis privalumas); Galimybė dirbti fizinį darbą; Atsakingumas, kruopštumas bei pareigingumas; Mechaniniai įgūdžiai (privalumas); Noras dirbti ir užsidirbti; Galimybė dirbti pamaininiu, slenkančiu darbo grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

TŪTŲ OPERATORIUS (-Ė) KAUNE! REKOMENDUOK DRAUGĄ IR GAUK PREMIJĄ!, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS