Gamybos darbuotoja (-as) - virėjas (-a)

  • Nuo 800 EUR į rankas
  • Vaisių ir daržovių prekybos įmonė į komandą priimtų virėją! Jūsų darbo diena: - Sriubų gaminimas pagal receptūras; - Įrengimų priežiūra, virimo priežiūra, virimo proceso sekimas ir probleminių situacijų sprendimas; - Sriubų dozavimas ir kiti gamybiniai darbai Darbo laikas: Nuo 06:20-14:50 val. ir nuo 08:00-16:30 val. (galimybė derinti pamainas). Darbo vieta: Ateities pl., važiuojant link Palemono. (Važiuoja 45 autobusas ir 55 mikroautobusas). Dėl papildomos informacijos skambinti: +370 607 93666.
  • Įdomų darbą; Priedai už puikius darbo rezultatus; Galimybes kelti savo kvalifikaciją; Draugišką kolektyvą.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Galite dirbti vėsiomis darbo sąlygomis; - Esate atsakinga (-as), punktuali (-us); - Esate kruopšti (-us), sparti (-us); - Gebate dirbti komandoje ir individualiai

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: - Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); - Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; - Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; - Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Gamybos darbuotoja (-as) - virėjas (-a), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS