Produkcijos paruošimo darbai maisto pramonėje (savaitgaliai laisvi)

  • Nuo 5,65 EUR prieš mokesčius Atlyginimas valandinis. Galimybė užsidirbti daugiau, dirbant papildomai. Atlyginimas mokamas du kartus per mėnesį.
  • Klaipėdos LEZ įsikūrusi viena moderniausių Danijos kapitalo žuvies perdirbimo įmonių, kviečia prisijungti prie gamybos darbuotojų komandos! Darbas prie gamybinės linijos, pilnai apdorojant žuvies filė. Žuvies filetavimas (darbas prie filetavimo mašinų), rankinis žuvies filė išpjaustymas, produkcijos pakavimas ir šaldymas, kokybės užtikrinimas ir kiti pagalbiniai darbai. Darbo vietoje +17 laipsnių šilumos. Darbo vieta: Klaipėdos LEZ, bet veža nemokamas transportas į ir iš darbo vietos Gargždų, Kretingos ir Klaipėdos miestų.
  • Pastovų, stabilų darbą modernioje įmonėje. Patirtis nereikalinga - apmokymai darbo vietoje. Nemokamas transportas į ir iš darbo vietos Kretingos, Gargždų ir Klaipėdos miestų. Visos darbui reikalingos priemonės, nuolaidas įmonės gaminamiems produktams.
  • Darbas pastoviu pamaininiu darbo grafiku, 1 savaitę dirbama iš ryto 06:00-14:30val., kitą savaitę nuo 14:45-23:15 val., savaitgaliai laisvi. - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

Galimybė dirbti nurodytu grafiku. Kruopštumas, spartumas, atsakingas požiūris į darbą ir darbo kokybę.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” – pranašumas. Advantus logotipe rašome „Personnel Advantage“, nes čia dirbantys žmonės kuria pranašumą mūsų klientams ir užsakovams. Mūsų misija – būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

Produkcijos paruošimo darbai maisto pramonėje (savaitgaliai laisvi), UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37067752200
KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI