Darbas vasarai Visagine!

  • 680 - 850 EUR į rankas
  • Įvairūs pagalbiniai darbai baldų detalių gamyboje: - furnitūros komplektavimas; - pakavimas; - tvarkos palaikymas; - gaminių kokybės kontrolė.
  • Įmonė siūlo: - Patogią darbo vietą, modernią aplinką ir šiuolaikiškus darbo įrankius; - Kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes; - Motyvacinius priedus ir premijas; - Slenkantį darbo grafiką pamainomis: 08-20 val. ir 20-08 val. - Nemokamą transportą į darbą iš Visagino centro, Turmanto ir Zarasų; - Galimybę skaniai ir pigiai pavalgyti įmonės valgykloje.
  • Pilnas etatas
  • Visaginas

REIKALAVIMAI

- Galimybė dirbti slenkančiu grafiku su naktinėmis pamainomis (2 darbo d. 08:00-20:00, 1 laisva d., 2 darbo n. 20:00-08:00, 3 laisvos d.). - Gebėjimas dirbti fizinį stovimą darbą; - Noras dirbti, kruopštumas, atidumas; - Patirtis nebūtina, gali būti studentai ar pilnamečiai moksleiviai - organizuojami apmokymai.

APIE KOMPANIJĄ

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: - Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); - Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; - Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; - Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Darbas vasarai Visagine! , UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI