Grįžti atgal

AUTOMECHANIKAS

  • Nuo 1.500 EUR prieš mokesčius
  • Ieškome automechanikų, kurie gebėtų: - Pakeisti paskirstymo grandines, diržus, pakeisti/tvarkyti variklį; - Remontuoti važiuoklę, keisti tepalus ir aušinimo skystį. Darbas pakankamai intensyvus, o automobiliai vieni naujausių, todėl tikimės rasti darbuotojus, kurie to nebijo!
  • Siūlome patogias darbo sąlygas ir naujus darbo įrankius, reikalingus sklandžiam darbui atlikti. Pilną darbo krūvį bei konkurencingą darbo užmokestį, kuris gali keistis priklausomai nuo Jūsų sugebėjimų ir pasiekimų. Darbas su pačios įmonės automobiliais - nėra jokio darbo su klientais/
  • nuo 8 val. iki 17 val. -
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Tikslinės darbo patirties (bent 3-4 m).; - Stipraus atsakomybės jausmo; - Gebėjimo patiems atrasti gedimus ir juos pašalinti; - Punktualumo ir spartaus darbo; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

APIE KOMPANIJĄ

Mūsų klientas - stipri tarptautinė įmonė, prekiaujanti automobiliais, įžengianti į Panevėžį su naujais projektais ir idėjomis. Kviečiame prisijungti prie naujai kuriamos komandos ir būti sėkmingos įmonės dalimi. Galime drąsiai pažadėti įvairiapusę patirtį ir nemonotonišką darbą!

AUTOMECHANIKAS, UAB "Advantus"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37060338810
SKELBIMAS NEAKTYVUS