AUTOMECHANIKAS BE PATIRTIES

  • Nuo 1.150 EUR prieš mokesčius
  • Prie komandos kviečiame prisijungti būsimą automechaniką, kuris neturi patirties, bet labai norėtų jos įgauti ir dirbti šalia patyrusių specialistų! Pagalba automechanikams: keičiant paskirstymo grandines, diržus, išardant agregatus; remontuojant važiuoklę; keičiant tepalus ir aušinimo skystį, pildant kondicionierius. Galbūt šiuos darbus Tu gali atlikti savarankiškai - prisijunk, patobulinsi savo įgūdžius ir įgysi patirties!
  • Siūlome patogias darbo sąlygas ir darbo įrankius, reikalingus sklandžiam darbui atlikti. Pilną darbo krūvį bei konkurencingą darbo užmokestį, kuris po bandomojo laikotarpio gali kisti priklausomai nuo Jūsų sugebėjimų ir pasiekimų. Komandą, pasiruošusią Tave mokinti ir Tau padėti!
  • nuo 8 val. iki 17 val. -
  • Panevėžys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Vienintelis reikalavimas - būti įgijusiam Autotransporto priemonių remonto šaltkalvio išsilavinimą! Arba labai gerai išmanyti automobilio remonto darbus.

APIE KOMPANIJĄ

Mūsų klientas - stipri tarptautinė įmonė, įžengianti į Panevėžį su naujais projektais ir idėjomis. Galime drąsiai pažadėti įvairiapusę patirtį ir nemonotonišką darbą užsienio kapitalo įmonėje!

AUTOMECHANIKAS BE PATIRTIES, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37060338810
SKELBIMAS NEAKTYVUS