Autokrautuvo vairuotojas

  • 700 - 700 EUR į rankas
  • UAB "Advantus" klientė - mediena, stogo dangomis ir statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonė Liepkalnio g. Vilniuje, šiuo metu ieško autokrautuvų vairuotojų. Pagrindinės atsakomybės: Autokrautuvo vairavimas; Prekių krovimas ir sandėliavimas; Sandėlio priežiūra.
  • Trumpalaikis darbas iki birželio mėnesio su galimybe pratęsti darbo sutrtį; Nekintantis darbo grafikas: I-V 8:00-17:00; Darbo vieta: Liepkalnio g., Vilnius; Oficiali, terminuota darbo sutartis.
  • I-V 8:00-17:00 - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Autokrautuvo vairavimo teisės; Panašaus darbo patirtis; Darbštumas, punktualumas ir atsakingas požiūris į darbą; Galimybė atvykti į darbą su savo transporto priemone; Galimybė dirbti nuo balandžio 8 d. iki gegužės 31 d.

APIE KOMPANIJĄ

Įmonės aprašymas UAB „Advantus“ ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones. ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios: Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma); Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka; Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos; Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.

Autokrautuvo vairuotojas, UAB Advantus

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS