Administratorius (-ė)

  • 500 - 650 EUR į rankas Valandinis užmokestis 4,25 Eur neatskaičius mokesčių
  • Malonus viešbučio svečių įregistravimas ir išregistravimas; Darbas su kasos aparatu ir viešbučio valdymo sistema; Rezervacijų administravimas; Sąskaitų išrašymas; Įvairios informacijos teikimas ir malonus bendravimas svečių viešnagės metu.
  • Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku dieninėje ir naktinėje pamainoje; Stabilų, laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas; Darbuotojų privilegijas ir puikią bonusų sistemą; Draugišką kolektyvą; Puikias karjeros galimybes.
  • Dvi dieninės pamainos nuo 7:00-19:00 val., dvi naktinės pamainos nuo 19:00-07:00 val., keturios laisvos; - Pilnas etatas
  • Vilnius, J. Jasinskio g. 14
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas); Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, punktualumas, paslaugumas ir geranoriškumas; Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai; Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose; Greita orientacija ir lankstus mąstymas; Vadovo pavestų darbų vykdymas; Imlumas naujovėms.

APIE KOMPANIJĄ

Jaukus ir šiuolaikiškas “Art City Inn” viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, netoli Lietuvos Respublikos Parlamento, naujų verslo ir finansų centrų, kultūros renginių vietų ir naktinio sostinės gyvenimo siūlomų pramogų. Viešbutyje yra 128 kambariai, moderni treniruoklių salė, restoranas, 4 konferencijų salės bei saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.

Administratorius (-ė), Transmedos valda UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37064044577
SKELBIMAS NEAKTYVUS