J. logistikos koordinatorius prancūzų ir anglų kalbomis
  • Aptariamas pokalbio metu
  • Atstovaujame vienai didžiausių logistikos kompanijų, kuri teikia sandėliavimo ir siuntų pervežimų paslaugas. Šiuo metu ieškome darbuotojų, kurių tikslas būtų užtikrinti, jog kliento užsakymas bus įvykdytas laiku bei teisingai. Visų pirma tai komunikacija su sandėliais bei klientais telefonu ir el. paštu, informacijos jiems teikimas, problemų sprendimas, detalių susiderinimas. Taip pat, atliekami įvairūs administracinio pobūdžio darbai - informacijos suvedimas į duomenų bazes, ataskaitų darymas, reikalingų dokumentų rengimas ir siuntimas, sąskaitų faktūrų išrašymas.
  • Nuoseklus įvedimas bei mokymų ciklas, bonusavimo sistema, nemokama kava ir arbata, penktadieniais - vaisių diena, vidiniai įmonės renginiai, jaunatviškas kolektyvas ir motyvuoti vadovai, poilsio kambarys su PS4, stalo futbolu, masažine kėde, naujausiais žurnalais ir įdomiais stalo žaidimais, karjeros galimybės
  • 24/7/365 Galimos įvairios pamainos: dieninės, vakarinės, naktinės, savaitgaliais, švenčių dienomis. Jei dirbama iki 23 val. ir ilgiau, mūsų atsakomybė parvežti darbuotojus namo.
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Abiejų - prancūzų ir anglų - kalbų žinios (B2 lygis) Galimybė dirbti pilnu etatu ne tik vasaros metu, bet ir nuo rudens Greitas tempas ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai Patirtis logistikos srityje nėra būtina, svarbiausia - noras išmokti!

APIE KOMPANIJĄ

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba daugiau nei 27 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien. Daugiau apie kontaktų centrą bei atviras pozicijas: https://lt.transcom.com/lt/careers

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
TRANSCOM WORLDWIDE VILNIUS, UAB
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068901225
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ