J. logistikos koordinatorius (-ė) italų ir anglų kalba
  • Aptariamas pokalbio metu
  • Šiuo metu į savo komandą ieškome pastiprinimo anglų - italų kalbomis (B2 lygis). Siūlome Jums darbą tarptautinėje įmonėje logistikos srityje. Dirbsite tik su verslo klientais ir jų pateikiamais užsakymais. Jūsų tikslas bus padėti verslo klientams koordinuoti jų užsakymus, ruošti reikiamus dokumentus ir padėti išspręsti iškilusias poblemas telefonu ar elektroniniu paštu.
  • Išsamūs dviejų savaičių mokymai, karjeros galimybės, slenkantis grafikas, penktadieniais - vaisių diena, nemokama kava ir arbata, užkandžių aparatai, poilsio kambarys su PS4, stalo futbolu, naujausiais žurnalais, masažine kėde ir stalo žaidimais, jaunatviška komanda, motyvuoti vadovai, įmonės renginiai
  • 24/7/365 Galimos įvairios pamainos: dieninės, vakarinės, naktinės, savaitgaliais, švenčių dienomis. Jei dirbama iki 23 val. ir ilgiau, mūsų atsakomybė parvežti darbuotojus namo.
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Abiejų - anglų ir italų - kalbų žinios (B2 lygis) Galimybė dirbti pilnu etatu ne tik vasaros metu, bet ir nuo rudens Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai Patirtis logistikos srityje nėra privaloma - svarbiausia, noras išmokti!

APIE KOMPANIJĄ

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba daugiau nei 27 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien. Daugiau apie kontaktų centrą bei atviras pozicijas: https://lt.transcom.com/lt/careers

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
TRANSCOM WORLDWIDE VILNIUS, UAB
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068901225
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ