Personalo specialistas

  • 800 - 1.600 EUR į rankas
  • Darbuotojų paieškos ir atrankos procesų koordinavimas, pokalbių su kandidatais organizavimas ir vykdymas; personalo dokumentų tvarkymas; įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimas; įmonės interesų darbuotojų saugos ir sveikatos srityje atstovavimas išorinėse institucijose; personalo valdymo strategijos bei darbo apmokėjimo sistemos kūrimas ir įgyvendinimas; vidinės atmosferos kūrimas ir "team building"; darbuotojų ugdymo, mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursų bei mokymų poreikių aiškinimasis, organizavimas; priimamų darbuotojų supažindinimas su bendrove, jos vykdoma veikla, pareigybių aprašymais, darbo tvarkos taisyklėmis, darbo apmokėjimo sistema ir kitais vietiniais norminiais teisės aktais savo kompetencijos ir atsakomybių ribose; domėjimasis gerosiomis praktikomis, rinkos tyrimais ir jų pritaikymas.
  • Galimybė nuolat tobulintis, kelti kvalifikaciją Įmonės renginiai Nemokami užkandžiai
  • 8:30 - 17:00 darbo dienomis - Pilnas etatas
  • Kaunas Terminalo g.5, Kauno raj.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Darbo patirtis žmogiškųjų išteklių valdymo srityje; geras užsienio kalbų mokėjimas; gebėjimas dirbti ir priimti sprendimus savarankiškai; atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas; pozityvumas.

APIE KOMPANIJĄ

Esame transporto ir logistikos paslaugas teikianti įmonė. Dirbame sėkmingai jau dvidešimtus metus. Kuo galime didžiuotis? Tai savo komanda, puikia atmosfera ir nuolatiniu augimu. Ką skatiname? Kūrybą, įdėjas ir norą augti kartu su įmone bei tobulėti. Esame savo srities profesionalai, teikiame kokybiškas paslaugas ir siekiame atitikti tiek esamų, tiek naujų klientų poreikius.

Personalo specialistas, TOMEGRIS UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS