Surinkėjas - pakuotojas Alytuje

  • 991 - 1.157 EUR prieš mokesčius
  • Surinkti sofas ar kėdes pagal brėžinius; Teisingai priskirti papildomai komplektuojamus elementus; Esant poreikiui, pakuoti sofas ar kėdes rankomis, įrengimo pagalba; Atlikti kitas vadovo paskirtas užduotis.
  • Dirbti stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 15 metų Lietuvoje; Dalinį kuro išlaidų kompensavimą darbuotojams važinėjantiems į darbą toliau nei 35 km; Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; Geras darbo sąlygas, nemokamą kavą ir arbatą, užkandžius ir pan.; Papildomas premijas; Švęsti šventes kartu.
  • 8:00 - 16:30 - Pilnas etatas
  • Alytus Naujoji g. 132, Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Mokės dirbti su elektriniais įrankiais (pvz.: suktuku); Bus darbštūs, organizuoti, atsakingi, pastabūs; Turės darbo patirties panašioje srityje (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro daugiau nei 750 profesionalių darbuotojų, kurie vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Surinkėjas - pakuotojas Alytuje, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS