Stalius (-ė) Alytuje (medinių karkasų sukalimas) APMOKOME!

  • 1.379 - 3.100 EUR prieš mokesčius
  • -Kalti medinius baldų rėmus - karkasus su pneumatiniu kabių šautuvu; -Atlikti kitus vadovo pavestus darbus. Atlyginimas: 1379-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių -Patyrusiems staliams (-ėms) ne mažiau 1736 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). -Nepatyrusiems staliams (-ėms) ne mažiau 1379 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). -Galimi priedai.
  • -Dirbti jau daugiau nei 17 metų sėkmingai augančioje skandinaviško kapitalo įmonėje Lietuvoje; -Atpalaiduojančius ir gydančius masažus darbo metu,sveikuolių apdovanojimus, įvairius žygius; -Nemokamus užkandžius: Kavą, arbatą, bandeles, sumuštinius ir kt.; - Efektingus renginius ir šventes: Dovanas, apdovanojimus už pasiekimus,loterijas.
  • Dieninė pamaina - Pilnas etatas
  • Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

-Turite įgūdžių dirbant su pneumatiniu kabių, vinių šautuvu (PRIVALUMAS); -Esate atsakingas(-a), darbštūs(-i); -Jei Jūs turite darbo patirties baldų, karkasinių namų gamyboje, palečių remonte ir kalime, ar -panašioje srityje bus didelis privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

„Actona Lithuania“ UAB (iki 2024 m. sausio 2 d. veikusi kaip UAB „Theca Furniture“) – minkštųjų baldų gamybos įmonė, bendrovės „Actona Group“ dalis. Veikiantys gamybos padaliniai yra įsteigti dviejose gamyklose Lietuvoje (Kaune ir Alytuje), kuriose kas savaitę pagaminama daugiau nei 3500 minkštų baldų - sofų ir kėdžių. „Actona Group“ yra globali kompanija, tiekianti modernius baldus pirmaujantiems baldų mažmenininkams visame pasaulyje. Mūsų sėkmingų įmonių grupėje Danijoje, Kinijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Lenkijoje iš viso dirba 3400 atsidavusių darbuotojų. Daugiau informacijos www.theca.dk ir www.actonagroup.com

Stalius (-ė) Alytuje (medinių karkasų sukalimas) APMOKOME!, Actona Lithuania UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS