Siuvėja (-as) Alytuje

  • 700 - 1.560 EUR prieš mokesčius Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų: Patyrusioms siuvėjoms pirmus 6 mėnesius darbo užmokestis ne mažiau 750 €/mėn. (neatskaičius mokesčių); Nepatyrusioms siuvėjoms pirmus 6 mėnesius darbo užmokestis ne mažiau 700 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). Galimi vienkartiniai priedai po pirmo, trečio ir šešto mėnesio iki 330 Eur, proporcingai dirbtam laikui.
  • Minkštųjų baldų užvalkalų iš odos ir gobeleno siuvimas.
  • Dirbti stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 15 metų Lietuvoje Dalinį kuro išlaidų kompensavimą darbuotojams važinėjantiems į darbą toliau nei 35 km Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą Geras darbo sąlygas, nemokamą kavą ir arbatą, užkandžius ir pan. Papildomas premijas Šventes švęsti kartu.
  • 7:30 - 16:15 - Pilnas etatas
  • Alytus Naujoji g. 132, Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Turite darbo patirties siuvant drabužius, kitus tekstilės gaminius, baldų apmušalus ar pan.; Turėsite įgūdžių dirbant su siuvimo mašinomis; Esate kruopštūs, darbštūs, atsakingi.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro daugiau nei 800 profesionalių darbuotojų, kurie vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Siuvėja (-as) Alytuje, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS