Medinių baldų detalių komplektuotojas (-a)

  • 1.074 - 1.570 EUR prieš mokesčius . Priklauso nuo kandidato kompetencijos ir rezultatų (vertinama pagal apibrėžtus vidinius įmonės kriterijus).
  • - Organiuoti sklandų komponentų komandos darbą ir komponentų sandėlio veiklą; - Pagal brėžinius ir gamybinius planus sukomplektuoti medines baldų rėmų detales; - Sandėliuoti komponentus į stelažus; - Atlikti kitas vadovo pavestas užduotis.
  • MES SIŪLOME: - Darbą viena, dienine pamaina; - Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbą įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamą atlyginimą; - Nemokamą kavą, arbatą ir užkandžius, įvairius renginius; - Geras darbo sąlygas.
  • Viena, dieninė pamaina - Pilnas etatas
  • Alytus, Naujoji g. 132
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Konstrukcinių brėžinių supratimas; - Organizuotumas, darbštumas, atsakingumas, kruopštumas; - Darbo organizavimo įgūdžiai; - B vairuotojo kategorija ir noras dirbti su krautuvais. Privalumas: - Krautuvo vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo patirtis; - Panaši darbo patirtis medienos, metalo apdirbimo srityje ar panašioje srityje.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Medinių baldų detalių komplektuotojas (-a), Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 657 07955
SKELBIMAS NEAKTYVUS