Pagalbinis darbininkas (-ė) (galime apmokyti)
  • Nuo 660 EUR prieš mokesčius
  • - Įvairių žaliavų atrinkimas ir pateikimas kitiems padaliniams; - Gaminamų gaminių pateikimas į kitus padalinius; - Pagalba kolegoms ir kitos vadovo pavestos užduotys.
  • MES SIŪLOME: - Darbą viena, dienine pamaina; - Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbą įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamą atlyginimą; - Nemokamą kavą, arbatą ir užkandžius, įvairius renginius; - Geras darbo sąlygas.
  • Viena, dieninė pamaina
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Darbštumas, atsakingumas, pareigingumas, organizuotumas; - Noras tinkamai išmokti atlikti darbą; - Fiziškai stiprus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinį Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB "Theca Furniture"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37065388068
KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ