MEDINIŲ DETALIŲ KOMPLEKTUOTOJAS (-A)
UAB "Theca Furniture" | randu.lt
  • Atlyginimas sutartinis ir priedai nuo darbo rezultatų
  • Darbo pobūdis: - Pagal brėžinius sukomplektuoti detales baldų rėmų karkasų sukalimui; - Sukrauti paletes su komponentais į stelažus; - Atlikti kitas vadovo pavestas užduotis.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamas atlyginimas; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dienine pamaina
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Atsakingumas, kruopštumas, darbštumas, organizuotumas; - Noras išmokti tinkamai komplektuoti detales baldų karkasams; - Suprasti detalių, konstrukcijų brėžinius (privalumas); - Elektrinio krautuvo ar B vairuotojo pažymėjimas ir noras dirbti elektrokrautuvu (privalumas); - Darbo patirtis susijusi su baldų gamybos, medienos arba metalo apdirbimu (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinį Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB "Theca Furniture"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI DAUGIAU SKELBIMŲ