KOMPLEKTUOTOJAS (-A) STALIŲ PADALINYJE (apmokome)

  • 992 - 1.074 EUR prieš mokesčius
  • Darbo pobūdis: Papildomų detalių komplektavimas baldo rėmų gamybai, plaušo drėkinimas, pagamintų karkasų nuvežimas į sandėlį ir kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamas atlyginimas; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dienine pamaina
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Darbštumas, atsakingumas, pareigingumas, organizuotumas; - Noras tinkamai išmokti atlikti darbą; - Patirtis ar žinios medienos apdirbimo, baldų gamybos ar panašioje srityje (privalumas), tačiau nebūtina.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinį Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus.

KOMPLEKTUOTOJAS (-A) STALIŲ PADALINYJE (apmokome), UAB "Theca Furniture"

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37063816458
SKELBIMAS NEAKTYVUS