Komplektuotojas (-a) Kaune

  • Nuo 708 EUR prieš mokesčius . Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijos.
  • - Teisingai atsirinkti ir susidėti porolono detales saugojimo vietose; - Teisingai sukomplektuoti reikalingus priedus paruoštiems gaminiams; - Atlikti kitas vadovo pavestas funkcijas.
  • - Darbas viena, dienine pamaina; - Dirbas stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 14 metų Lietuvoje; - Dalinis kuro išlaidų kompensavimas darbuotojams važinėjantiems į darbą toliau nei 35 km; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Nemokama kava ir arbata, užkandžiai ir pan.; - Papildomos premijos; - Metinių švenčių šventimas kartu.
  • Darbas viena, dienine pamaina (nuo 7.00 val.). - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Atidumas, organizuotumas; - Atsakomybės jausmas; - Gebėjimas dirbti komandoje; - Motyvacija ir noras mokytis teisingai atlikti pavestas užduotis. Daugiau informacijos telefonu: +37065859331.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro apie 700 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Komplektuotojas (-a) Kaune, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS