Komplektuotojas (-a) - pakuotojas (-a) Kaune

  • 990 - 1.074 EUR prieš mokesčius
  • - Atrinkti ir komplektuoti supjautas porolono detales; - Pakuoti porolono detales; - Presuoti porolono atraižas; - Atlikti kitas vadovo pavestas užduotis.
  • - Darbas stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 14 metų Lietuvoje; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Nemokama kava ir arbata, užkandžiai ir pan.; - Papildomos premijos; - Metinių švenčių šventimas kartu.
  • Darbas pamaininiu grafiku, kuris keičiasi kas savaitę. Pirma pamaina nuo 5.30 - 14.00 val., antra pamaina - 15.00 - 23.30 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Atsakingumas, atidumas, darbštumas; - Atsakomybės jausmas; - Gebėjimas dirbti komandoje; - Motyvacija ir noras mokytis teisingai atlikti pavestas užduotis. Daugiau informacijos telefonu: +37065859331.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro apie 700 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Komplektuotojas (-a) - pakuotojas (-a) Kaune, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS