Komplektuotojas (-a) - krovikas (-ė) Alytuje

  • 900 - 1.250 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo kandidato kompetencijos (vertinama pagal apibrėžtus vidinius įmonės kriterijus).
  • Pagamintos produkcijos skenavimas, rūšiavimas ir komplektvimas pagal išvežimo datas bei šalis; Pagamintos produkcijos pakrovimas į vilkikus; Kitų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.
  • Dirbti stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 15 metų Lietuvoje; Dalinį kuro išlaidų kompensavimą darbuotojams važinėjantiems į darbą toliau nei 35 km; Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; Geras darbo sąlygas, nemokamą kavą ir arbatą, užkandžius ir pan.; Papildomas premijas; Šventes švęsti kartu.
  • 8:00 - 16:45 - Pilnas etatas
  • Alytus Naujoji g. 132, Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Esate atidus, dėmesingas; Turite greitą orientaciją; Esate darbštus; Atsakingas; Gebate dirbti komandoje/ gebate dirbti savarankiškai; Esate motyvuotas ir norite mokytis; Esate fiziškai stipresnis.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro daugiau nei 800 profesionalių darbuotojų, kurie vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Komplektuotojas (-a) - krovikas (-ė) Alytuje, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS