KLIJUOTOJAS (-A) KAUNE (APMOKOME)

  • 826 - 1.762 EUR prieš mokesčius . Vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje - 1183 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių).
  • Darbo pobūdis - klijuoti sofų karkasus, kėdes ar pagalves porolono detalėmis.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Laiku mokamas atlyginimas, priklausantis nuo pasiektų darbo rezultatų; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dieninė pamaina -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Darbo patirtis gamyboje ar dirbant su polirizatoriumi (privalumas); - Atsakingumas, darbštumas, spartumas; - Noras išmokti klijuoti įvairius gaminius.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinį Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

KLIJUOTOJAS (-A) KAUNE (APMOKOME), Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 653 88068
SKELBIMAS NEAKTYVUS