Gamybos (-ė) darbininkas (-ė) Alytuje

  • 740 - 800 EUR prieš mokesčius
  • - Įvairių vadovo pavestų užduočių atlikimas gamybos padaliniuose; - Įvairių žaliavų išsikrovimas; - Įvairių komponentų atrinkimas, komplektavimas, pateikimas; - Plėvelių, kartono dalių surinkimas iš gamybos patalpų, jų presavimas; - Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.
  • - Darbas viena, dienine pamaina; - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 14 metų Lietuvoje; - Geros darbo sąlygos (nemokama kava, arbata, užkandžiai ir pan.) - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Susidarius grupei, galimybė įmonės transportu atvykti dirbti iš Veisiejų, Seirijų, Lazdijų ir pan.
  • - Pilnas etatas
  • Alytus, Naujoji g. 132 / Kaunas, Taikos pr. 145

REIKALAVIMAI

- Atsakingumas, organizuotumas, lankstumas, darbštumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro apie 650 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus.

Gamybos (-ė) darbininkas (-ė) Alytuje, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI