Baldų surinkėjas (-a)

  • 993 - 1.322 EUR prieš mokesčius
  • Baldų, medinių komponentų surinkimas naudojant pneumatinius įrankius; Baldų, medinių komponentų surinkimas elektriniais įrankiais (suktukais); Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų; Geras darbo sąlygas, nemokamą kavą ir arbatą, užkandžius ir pan.; Šventes švęsti kartu.
  • Darbas viena dienine pamaina. - Pilnas etatas
  • Kaunas, Taikos pr. 145
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Turite įgūdžių dirbant su elektriniais suktukais, pneumatiniu kabių ar vinių šautuvu; Esate atsakingi, darbštūs; Norite gerai atlikti pavestas užduotis; Turėsite darbo patirties baldų, karkasinių namų gamyboje ar panašioje srityje (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro daugiau nei 750 profesionalių darbuotojų, kurie vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Baldų surinkėjas (-a), Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS