Baldų rėmų surinkėjas (-a) Kaune

  • 800 - 2.100 EUR prieš mokesčius . Vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje - 1350 Eur / mėn. Darbo užmokestis išbandymo laikotarpiu - ne mažiau 1017 Eur / mėn (neatskaičius mokesčių).
  • Darbo pobūdis - kalti medinius baldų rėmus-karkasus su pneumatiniu kabių šautuvu.
  • - Darbas viena, dienine pamaina; - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Laiku mokamas atlyginimas, kuris priklauso nuo darbo rezultatų; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad kandidatai: - Turės įgūdžius dirbant su pneumatiniu kabių ar vinių šautuvu; - Supras konstrukcijų surinkimo brėžinius; - Bus atsakingi, darbštūs; - Turės darbo patirties baldų, karkasinių namų gamyboje ar panašioje srityje (didelis privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro apie 650 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Baldų rėmų surinkėjas (-a) Kaune, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI