BALDŲ RĖMŲ SURINKĖJAS (-A)

  • 960 - 1.723 EUR prieš mokesčius . Darbo užmokestis priklauso nuo darbuotojo darbo rezultatų. Vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje - 1217 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių).
  • Darbo pobūdis - kalti medinius baldų rėmus - karkasus su pneumatiniu kabių šautuvu.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Laiku mokamas atlyginimas, priklausantis nuo pasiektų darbo rezultatų; - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dieninė pamaina - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- Įgūdžiai dirbant su pneumatiniu kabių šautuvu ar įvairiais elektriniais įrankiais; - Atsakingumas, darbštumas; - Noras gerai atlikti savo užduotis; - Darbo patirtis baldų, karkasinių namų gamyboje ar panašioje srityje - didelis privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

BALDŲ RĖMŲ SURINKĖJAS (-A), UAB "Theca Furniture"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 638 16458
KANDIDATUOTI BE CV SIŲSTI SAVO CV Daugiau darbo pasiūlymų