Baldų porolono klijuotojas (-a), Kaune!

  • 1.160 - 1.256 EUR prieš mokesčius
  • -Klijuoti minkštų baldų konstrukcijas porolono detalėmis; -Užtikrinti gaminio kokybinius parametrus; -Atlikti kitus vadovo pavestus darbus.
  • -Dirbti jau daugiau nei 17 metų sėkmingai augančioje skandinaviško kapitalo įmonėje Lietuvoje; -Atpalaiduojančius ir gydančius masažus darbo metu,sveikuolių apdovanojimus, įvairius žygius; -Nemokamus užkandžius: Kavą, arbatą, bandeles, sumuštinius ir kt.; - Efektingus renginius ir šventes: Dovanas, apdovanojimus už pasiekimus,loterijas.
  • Dieninė pamaina - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

-Esate atidus (-), dėmesingas (-a) ir turite greitą orientaciją; -Gebate dirbti komandoje / gebate dirbti savarankiškai; -Esate motyvuotas(-a) mokytis.

APIE KOMPANIJĄ

„Actona Lithuania“ UAB (iki 2024 m. sausio 2 d. veikusi kaip UAB „Theca Furniture“) – minkštųjų baldų gamybos įmonė, bendrovės „Actona Group“ dalis. Veikiantys gamybos padaliniai yra įsteigti dviejose gamyklose Lietuvoje (Kaune ir Alytuje), kuriose kas savaitę pagaminama daugiau nei 3500 minkštų baldų - sofų ir kėdžių. „Actona Group“ yra globali kompanija, tiekianti modernius baldus pirmaujantiems baldų mažmenininkams visame pasaulyje. Mūsų sėkmingų įmonių grupėje Danijoje, Kinijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Lenkijoje iš viso dirba 3400 atsidavusių darbuotojų.

Baldų porolono klijuotojas (-a), Kaune!, Actona Lithuania UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS