Baldų gamybos specialistas (-ė) (Kaune)

  • 1.675 - 2.964 EUR prieš mokesčius
  • - Pagal savo kompetenciją apmušinėti baldus ar surinkti karkasų konstrukcijas; - Esant gamybiniam poreikiui, atlikti funkcijas kituose padaliniuose (pvz.: klijavimo, surinkimo-pakavimo, stalių ar pan.).
  • - Darbas viena, dienine pamaina; - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 14 metų Lietuvoje; - Geros darbo sąlygos (nemokama kava, arbata, užkandžiai ir pan.); - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Susidarius grupei, galimybė atvykti dirbti iš Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Kazlų Rūdos ir pan.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas, Taikos pr. 145 / Alytus, Naujoji g. 132.

REIKALAVIMAI

- Ne mažesnė nei 2 metų patirtį apmušinėjant minkštuosius baldus arba surenkant baldų karkasus; - Geri įgūdžiai dirbant su pneumatiniu kabių ar vinių kalimo įrankiu; - Spartumas, efektyvumas, darbštumas, atsakingumas; - Darbo patirtis ar noras išmokti atlikti kitas minkštųjų baldų gamybos funkcijas (pvz.: klijuoti, surinkinėti ar pan.).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 650 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Baldų gamybos specialistas (-ė) (Kaune), Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI