Baldų apmušėjas (-a) Kaune

  • 655 - 2.100 EUR prieš mokesčius . Vidutinis atlyginimas šioje pozicijoje - 1750 €/mėn. Išbandymo laikotarpio metu: patyrusiems baldų apmušėjams ne mažiau 1320 €/mėn.; nepatyrusiems baldų apmušėjams ne mažiau 990 €/mėn. (neatskaičius mokesčių).
  • - Kabių šautuvu apmušti sofas ar kėdes odos arba gobeleno siuviniu.
  • - Darbas viena, dienine pamaina; - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 14 metų Lietuvoje; - Darbo užmokestis priklausantis nuo darbo rezultatų; - Geros darbo sąlygos (nemokama kava, arbata, užkandžiai ir pan.); - Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Susidarius grupei, galimybė atvykti dirbti iš Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Kazlų Rūdos ir pan.
  • - Pilnas etatas
  • Kaunas, Taikos pr. 145 / Alytus, Naujoji g. 132.

REIKALAVIMAI

- Mokėjimas naudotis pneumatiniu kabių ar vinių kalimo įrankiu ar kitais surinkimo įrankiais; - Darbštumas, kruopštumas, atidumas; - Galėjimas fiziškai dirbti.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro apie 650 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Baldų apmušėjas (-a) Kaune, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI