BALDŲ APMUŠĖJAS (-A) (BE PATIRTIES, SU PATIRTIMI) | Alytus
  • 826 - 2.479 EUR prieš mokesčius vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje - 1676 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių).
  • Darbo pobūdis - su pneumatiniu kabių šautuvu apmušti sofas ar kėdes odos ar gobeleno siuviniu.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Mokymai ir pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamas atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dieninė pamaina
  • Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Įgūdžiai naudojantis pneumatiniu kabių ar vinių kalimo įrankiu ar kitais elektriniais įrankiais; - Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas; - Noras išmokti apmušinėti baldus.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinį Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB "Theca Furniture"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 653 88068
SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ