BALDŲ APMUŠĖJAS (-A)

  • 700 - 2.479 EUR prieš mokesčius . Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų. Vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje - 1676 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių).
  • Darbo pobūdis - su pneumatiniu kabių šautuvu apmušti sofas ar kėdes odos ar gobeleno siuviniu.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Mokymai ir pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamas atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dieninė pamaina - Pilnas etatas
  • Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Įgūdžiai dirbant pneumatiniu kabių ar vinių kalimo įrankiu; - Ne mažesnė nei 1 metų baldų apmušėjo (-os) darbo patirtis - didelis privalumas; - Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas; - Fiziškai stiprus (-i).

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

BALDŲ APMUŠĖJAS (-A), Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 657 07955
SKELBIMAS NEAKTYVUS