Baldų apmušėjas (-a),Alytuje. Prisijunk prie mūsų ir įgyk patirties!

  • 1.322 - 3.100 EUR prieš mokesčius
  • -Kabių šautuvu apmušti sofas arba kėdes odos arba gobeleno siuviniu; -Užtikrinti apmušto gaminio kokybinius parametrus; -Surinkti baldus; -Atlikti kitus vadovo pavestus darbus. Atlyginimas: 1322-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių Pirmus 6 mėnesius darbo užmokestis: -patyrusiems baldų apmušėjams ne mažiau 1487 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). Galimi vienkartiniai priedai po pirmo, trečio ir šešto mėnesio iki 578 Eur, proporcingai dirbtam laikui. -nepatyrusiems baldų apmušėjams ne mažiau 1322 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). Galimi vienkartiniai priedai po pirmo, trečio ir šešto mėnesio iki 330 Eur, proporcingai dirbtam laikui.
  • -Dirbti jau daugiau nei 17 metų sėkmingai augančioje skandinaviško kapitalo įmonėje Lietuvoje; -Atpalaiduojančius ir gydančius masažus darbo metu,sveikuolių apdovanojimus, įvairius žygius; -Nemokamus užkandžius: Kavą, arbatą, bandeles, sumuštinius ir kt.; - Efektingus renginius ir šventes: Dovanas, apdovanojimus už pasiekimus,loterijas.
  • Dieninė pamaina - Pilnas etatas
  • Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

-Mokate naudotis pneumatiniu kabių ar vinių kalimo įrankiu ar kitais surinkimo įrankiais; -Esate darbštus(-i), kruopštus(-i), atidus(-i). -Esate motyvuotas(-a)

APIE KOMPANIJĄ

„Actona Lithuania“ UAB (iki 2024 m. sausio 2 d. veikusi kaip UAB „Theca Furniture“) – minkštųjų baldų gamybos įmonė, bendrovės „Actona Group“ dalis. Veikiantys gamybos padaliniai yra įsteigti dviejose gamyklose Lietuvoje (Kaune ir Alytuje), kuriose kas savaitę pagaminama daugiau nei 3500 minkštų baldų - sofų ir kėdžių. „Actona Group“ yra globali kompanija, tiekianti modernius baldus pirmaujantiems baldų mažmenininkams visame pasaulyje. Mūsų sėkmingų įmonių grupėje Danijoje, Kinijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Lenkijoje iš viso dirba 3400 atsidavusių darbuotojų.

Baldų apmušėjas (-a),Alytuje. Prisijunk prie mūsų ir įgyk patirties!, Actona Lithuania UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS