Baldų apmušėjas (-a) Alytuje, dalinė kuro kompensacija. APMOKOME!

  • 1.322 - 2.570 EUR prieš mokesčius Pirmus 6 mėnesius darbo užmokestis: patyrusiems baldų apmušėjams ne mažiau 1487 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). Galimi vienkartiniai priedai po pirmo, trečio ir šešto mėnesio iki 578 Eur, proporcingai dirbtam laikui. nepatyrusiems baldų apmušėjams ne mažiau 1322 €/mėn. (neatskaičius mokesčių). Galimi vienkartiniai priedai po pirmo, trečio ir šešto mėnesio iki 330 Eur, proporcingai dirbtam laikui.
  • Kabių šautuvu apmušti sofas ar kėdes odos arba gobeleno siuviniu.
  • Dirbti stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 15 metų Lietuvoje; Dalinį kuro išlaidų kompensavimą darbuotojams važinėjantiems į darbą toliau nei 35 km; Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų; Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; Nemokamą kavą ir arbatą, užkandžius ir pan.; Papildomas premijas; Metines šventes švęsti kartu.
  • 7:45 - 16:30 - Pilnas etatas
  • Alytus Naujoji g. 132, Alytus
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Tikimės, kad Jūs: Mokate naudotis pneumatiniu kabių ar vinių kalimo įrankiu ar kitais surinkimo įrankiais; Esate darbštus, kruopštus, atidus; Fiziškai stipresnis; Motyvuotas ir norite mokytis. Privalumas - jei kandidatas turi patirties dirbant baldų apmušėju.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro daugiau nei 800 profesionalių darbuotojų, kurie vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Baldų apmušėjas (-a) Alytuje, dalinė kuro kompensacija. APMOKOME!, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS