Komplektuotojas (-a) - krovikas (-ė) Alytuje

  • Nuo 837 EUR prieš mokesčius
  • - Įvairių žaliavų, komponentų iškrovimas, komplektavimas; - Įvairių žaliavų, komponentų, gaminių pateikimas kitiems padaliniams; - Kitų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.
  • Darbas viena, dienine pamaina; Dirbas stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje, kuri veikia daugiau nei 15 metų Lietuvoje; Dalinis kuro išlaidų kompensavimas darbuotojams važinėjantiems į darbą toliau nei 35 km; Pagalba įsitraukiant į darbo procesą; Nemokama kava ir arbata, užkandžiai ir pan.; Papildomos premijos; Metinių švenčių šventimas kartu.
  • - Pilnas etatas
  • Alytus

REIKALAVIMAI

- Atsakingumas, kruopštumas, pastabumas, darbštumas; - Fizinis pasirengimas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune ir Alytuje. Kolektyvą sudaro daugiau nei 750 profesionalių darbuotojų, kurie vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė plečiasi ir kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

Komplektuotojas (-a) - krovikas (-ė) Alytuje, Theca Furniture, UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI