BALDŲ APMUŠĖJAS (-A)

  • Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų
  • Darbo pobūdis - su pneumatiniu kabių šautuvu apmušti sofas ar kėdes odos ar gobeleno siuviniu.
  • Jūsų laukia: - Vertinga darbo patirtis didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbas įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Mokymai ir pagalba įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamas atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų; - Nemokama kava, arbata ir užkandžiai, įvairūs renginiai; - Geros darbo sąlygos.
  • Viena, dieninė pamaina -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Įgūdžiai dirbti su pneumatiniu kabių šautuvu; - Darbštumas, atsakingumas, kruopštumas; - Didelis privalumas - daugiau nei 1 metų sofų ar kėdžių apmušėjo (-os) darbo patirtis.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Theca Furniture" – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinį Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Šiuo metu kolektyvą sudaro apie 800 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus. Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk

BALDŲ APMUŠĖJAS (-A), UAB "Theca Furniture"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS