Namų tvarkytojas/valytojas

  • Nuo 1.000 EUR prieš mokesčius priklauso nuo išdirbtų valandų ir patirties
  • Kviečiame prisijungti prie naujos ir greitai startuojančios The Lazy Bear platformos valymo paslaugoms suteikti. Kokias, kiek ir kur norėsite suteikti paslaugas - priklausys tik nuo Jūsų! The lazy bear - esame tarpininkai, kurie Jus sujungs su naujais klientais per mobiliąją programėlę. Mes pritrauksime naujų klientų, užtikrinsime rezervacijas ir reklamuosime paslaugas Jūsų vardu, todėl Jums nereikės nerimauti ieškant naujų klientų, o visą dėmesį galėsite sutelkti tik į paslaugų teikimą. Už naujų klientų pritraukimą mes pasiliksime nedidelį, mūsų iš anksto sutartą komisinį mokestį (apie 10%). Valandinis įkainis Jums - 10-15eur/h (priklausomai nuo Jūsų patirties bei suteikiamų paslaugų tipo). Rašykite mums el. paštu į info@thelazybear.eu nurodydami savo patirtį valymo srityje arba skambinkite +370 603 67956 ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.
  • Visus užsakymus gausite per patogią mobiliąją programėlę, o juos priimti galėsite Jums patogiu metu; Užsakymus galėsite gauti aplink savo gyvenamąją vietą; Lengvai valdysite savo rezervacijas per mobiliąją programėlę; Nesirūpinsite sąskaitų išsiuntimu klientams; Kompetentingas uždarbis; Išmokėjimai du kartus per mėnesį; Galimybė dirbti kaip papildomą darbą Jūsų laisvu laiku
  • Lankstus darbo grafikas - Pilnas etatas, 0.80 / 0.50 / 0.20 etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Individualios veiklos/verslo liudijimo pažymėjimas (jei neturite - padėsime kaip ją išsiimti) arba registruota įmonė; Patirtis namų ir (arba) komercinių patalpų valyme; Rekomendacijos; Neteistumo išrašas (bus reikalingas registracijos procese); Švaros pojūtis, atsakingumas ir sąžiningumas bei noras dirbti ir naudotis mobiliąja aplikacija.

APIE KOMPANIJĄ

The Lazy Bear - tai platforma, sujungianti profesionalius namų tvarkytojus/valymo kompanijas su žmonėmis, bei sklandžiai ir greitai jiems organizuojanti namų valymo paslaugas per mobiliąją aplikaciją ir (arba) interneto svetainę. Jūs galite išsikviesti geriausius paslaugų teikėjus į savo namus vos keliais paspaudimais telefone. Likite ramūs su visą parą veikiančiu klientų aptarnavimo susirašinėjimu realiu laiku ir saugiais atsiskaitymais per mobiliąją aplikaciją arba apmokėjimais grynaisiais kiekvienam užsakymui. Užsisakykite pagal savo reikalavimus - pasirinkite pageidaujamą trukmę norimai dienai ir laikui, ir būsite sujungtas su geriausiu namų tvarkytoju, kuris yra laisvas tuo metu. Namų tvarkytojai yra rūpestingai atrinkti įvertinus juos per pokalbius, pagal pateiktas rekomendacijas ir neteistumo pažymas.

Namų tvarkytojas/valytojas, The Lazy Bear

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS