Valytoja/-s

  • 519,8 - 700,65 EUR prieš mokesčius
  • Reikalingi valytojai Vilniuje PC Outlet Sinsay ir PC UNA Sinsay parduotuvėse, . Nekintantis darbo laikas. Darbo dienos II;IV;V;VI;VII, po 4 val. per dieną kreiptis telefonu 865255252
  • Visada laiku mokamas atlyginimas visos socialinės garantijos aprūpinimas darbo rūbais ir priemonėmis
  • suminė darbo laiko apskaita - Pusė etato
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikalavimai: Atidumas, kruopštumas, orientavimasis į švarą ir tvarką, atsakingumas, punktualumas, žalingų įpročių neturėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Švaros misija“ Aukšta paslaugų kokybė, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, operatyvus aptarnavimas, kvalifikuoti darbuotojai – tai įmonė ŠVAROS MISIJA, UAB, įsikūrusi 1997 m. Mūsų veikla apima platų patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos tvarkymo paslaugų spektrą. Per ilgą įmonės veiklos laikotarpį subūrėme stiprią atsakingų specialistų komandą, taikome efektyviausias valymo bei plovimo priemones ir technologijas. Rinkoje siekiame išsiskirti atliekamų darbų bei klientų aptarnavimo kokybe. Platus paslaugų spektras pritaikytas naudotis ir verslo, ir privatiems klientams. Mūsų misija – ypatingas dėmesys klientų lūkesčiams ir jų patenkinimui, todėl įmonė savo klientams garantuoja aukštą paslaugų kokybę bei jų kontrolę. Nuolatos sekame šios srities naujoves ir savo darbe pritaikome tai, kas geriausia bei kokybiškiausia. Švaros misija nėra tik pavadinimas, tai – mūsų siekis ir pagrindinis tikslas.

Valytoja/-s, ŠVAROS MISIJA UAB

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS