KOLEGIJOS VEIKLOS ADMINISTRATORIUS

  • 800 - 850 EUR į rankas Tolygus darbo užmokesčio augimas. Atsižvelgiant į darbo krūvį bei rezultatus gali būti mokami darbo užmokesčio priedai.
  • Darbo pobūdis: Vykdyti dokumentų valdymą ir kontrolę (siunčiami / gauti dokumentai, direktoriaus įsakymų veiklos klausimais rengimas ir t.t.); Pagal kompetenciją organizuoti susitikimus, lankytojų priėmimą Kolegijoje, informacijos teikimą telefonu ir į Kolegiją atvykusiems asmenims; Kartu su kitais akademiniais padaliniais organizuoti studentų priėmimą į Kolegiją; Administruoti studentų duomenų bazę.
  • Nemokamas parkingas Kauno senamiestyje Galimybė tobulėti dalyvaujant tarptautiniuose ir vietiniuose mokymuose Sutrumpintas darbo laikas penktadieniais (8.00-15.45 val.)
  • 8.00-17.00 - Pilnas etatas
  • Kaunas Vilniaus g. 29
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Bendrieji reikalavimai: Aukštasis universitetinis išsilavinimas; Darbinė patirtis veiklos administravimo srityje; Geros užsienio kalbos žinios; Puikūs bendravimo įgūdžiai. Privalumai: Darbo patirtis dirbant su LAMA BPO sistema.

APIE KOMPANIJĄ

Šv. Ignaco Lojolos kolegija yra nevalstybinė katalikiška aukštoji mokykla, kurioje siekiama vykdyti mokslą ir verslą integruojančias studijas vadovaujantis jėzuitiška Šv. Ignaco ugdymo paradigma. Kolegijoje teikiamas kokybiškas, laikmečio poreikius atitinkantis aukštasis išsilavinimas, studentams sudaromos geros sąlygos įgyti praktinių ir verslumo įgūdžių, tarptautinės ir visuomeninės patirties. Didelis dėmesys skiriamas krikščioniškų vertybių puoselėjimui, bendruomeniškumo, socialinės atsakomybės ugdymui. www.ilk.lt

KOLEGIJOS VEIKLOS ADMINISTRATORIUS , Šv. Ignaco Lojolos kolegija

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS