Restorano vadovas (-ė)

  • Nuo 2.475 EUR prieš mokesčius Premijavimo sistema priklausanti nuo pasiektų rezultatų.
  • - Restorano pelningumo užtikrinimas. - Restorano veiklos plėtra ir koncepto kūrimas bei įgyvendinimas. - Asmeninis bendravimas su mūsų klientais. - Vadovavimas aptarnaujančiam ir virtuvės personalui, jų darbo organizavimas ir kontrolė. 55 kolegos šaunioje komandoje. - Darbuotojų kompetencijų kėlimas ir mokymų organizavimas. - Aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas mūsų klientams. - Sklandaus ir kokybiško svečių aptarnavimo užtikrinimas. - Projektų įgyvendinimas.
  • - Darbą SPA VILNIUS šeimoje, kurioje ir klientas ir darbuotojas sutinkamas kaip šeimos narys. - Mokymus, kvalifikacijos kėlimą, visas darbui reikalingas priemones. - Konkurencingą laiku mokamą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
  • Administracinis darbo grafikas. -
  • Druskininkai
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Vadovaujamojo darbo patirtis maitinimo/turizmo srityje. - Puikūs bendravimo su svečiais įgūdžiai. - Problemų sprendimo gebėjimai sprendžiant susidariusias situacijas su klientais ir darbuotojais. - Geros anglų ir rusų kalbos žinios. - Personalo darbo organizavimo sugebėjimai. - Sąžiningumas, atsakingumas ir iniciatyvumas. - Noras tobulėti, vidinė motyvacija.

APIE KOMPANIJĄ

SPA VILNIUS – tai pirmasis sveikatingumo centras Lietuvoje, kuris sąlygojo reikšmingą pradžią Lietuvos modernaus ir kokybiško sveikatingumo ir kurortinio gydymo vystyme, visuomenės švietime apie sveikos gyvensenos puoselėjimo reikšmingumą. Šiandien SPA VILNIUS - tai trys sveikatingumo centrai Druskininkų, Anykščių ir Vilniaus miestuose, atitinkantys aukščiausius tarptautinius SPA kokybės standartus, unikaliai panaudojantys vertingus gamtos resursus ir Lietuvos kurortologijos tradicijas sinergijoje su šiuolaikiniais technologiniais ir vadybiniais sprendimais, puoselėjantys socialiai atsakingo verslo principus.

Restorano vadovas (-ė), SPA VILNIUS

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+370 616 25950
SKELBIMAS NEAKTYVUS